szkoła językowa

lion's
  Nook

ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

Agata
Glinicka-Orru’

Założycielka szkoły

Agata Glinicka-Orru’

Absolwentka filologii angielskiej i włoskiej, tłumacz i lektor z ponad 13-letnim stażem. Po latach pracy przy projektach tłumaczeniowych w korporacji postanowiła wrócić do tego co kocha najbardziej – do uczenia. Pokazuje swoim uczniom że nauka może być świetną zabawą i wspaniałą przygodą.

Prywatnie żona Włocha i mama trójki dwujęzycznych dzieci.

Co nas wyróżnia?

podejście

My naprawdę kochamy angielski i włoski. Oba języki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu.
Wierzymy, że język służy do opisywania otaczającej nas rzeczywistości. Dlatego nie można uczyć się języka bez zrozumienia kultury ludzi, którzy go używają.
Jeśli wyobrazimy sobie, że kultura i obyczaje danego języka to dżungla to naszą misją jest dać Wam potrzebny ekwipunek i wytłumaczyć jak go używać żebyście się po tej dżungli mogli swobodnie porusza

kurs szyty na miarę

Każdy lubi czuć się wyjątkowy i mieć coś, czego nie mają inni. W myśl tej zasady opracowujemy kurs językowy indywidualnie pod każdego klienta.
Masz trudność żeby wysiedzieć na lekcji i najlepiej zapamiętujesz słuchając i rysując?
A może masz opory, żeby zacząć mówić i potrzebujesz czasu i uwagi?
Indywidualne podejście pozwoli rozwijać Ci umiejętności w dostosowanym do Ciebie tempie.

nauka przez zabawę

Nasze kursy angielskiego i włoskiego to nie tylko lekcje, to prawdziwa przygoda.
Wierzymy, że nauka języków może być równie ekscytująca jak gra w ulubioną grę dlatego zapraszamy Cię w podróż pełną językowych zagadek i wyzwań. Ahoj przygodo!

wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy absolwentami filologii angielskiej i włoskiej z wieloletnim stażem w pracy z językami: w nauczaniu, tłumaczeniu i na stanowiskach managerskich w korporacjach.

UCZ SIĘ JĘZYKA Z NAMI
W ZAKĄTKU LWA!

szkoła językowa

lion's
  Nook

nook /nuk/ a small quit place or corner that is sheltered or hidden from other people*

Po polsku nook oznacza zakątek, jakieś ciche odosobnione miejsce. Nook często występuje w duecie ze słowem cranny. Tworzą idiom: nook and cranny, oznaczający „każdy kąt, każdy zakamarek, wszędzie”